Akıllı telefon devi orta segmentte yeni bir dönemi başlatıyor; ucuz ama güçlü

Motorola‘nın yakında piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni akıllı telefonunun tanıtımına dair heyecan verici detaylar paylaşıldı. 3 Nisan’da tanıtılacak bu cihaz hakkında Lenovo bünyesindeki marka fazla bilgi vermemiş olsa da, son yayınlanan teaser ile telefonun işlemci bilgisi açığa çıktı.

Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 yonga seti ile güçlendirilecek olan bu cihazın, mor renk seçeneğiyle de geleceği belirtildi. Telefonun hızlı kablolu ya da kablosuz şarj desteği sunabileceği öngörülüyor. Ayrıca, cihazın kavisli bir ekrana ve arka panelde dikkat çekici bir kamera adasına sahip olacağı da gelen bilgiler arasında.

Akıllı telefon devi orta segmentte yeni bir dönemi başlatıyor; ucuz ama güçlü

Bu gizemli Motorola telefonunun adı henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da, Motorola Edge 50 Pro olabileceği tahmin ediliyor. Ancak, Edge 50 Pro’nun amiral gemisi bir model olması ve Snapdragon 8 Gen 3 ile gelmesi bekleniyor. Bu nedenle, yeni cihazın, geçen yıl piyasaya sürülmeyen ve Edge 30 Fusion’ın halefi olabilecek Edge 50 Fusion olması daha muhtemel görünüyor. Motorola’nın Edge serisi, farklı modellerde çeşitli özellikler sunarken, benzer bir tasarım dili paylaşıyor.

Duyumcu Evan Blass tarafından paylaşılan bilgiler arasında, cihazın bazı önemli özelliklerine dair ipuçları da yer alıyor. Ancak bu bilgilerde Snapdragon 6 Gen 1 yonga setinden bahsedilmesi, resmi teaser ile doğrulanan Snapdragon 7 Gen 3 bilgisiyle çelişiyor. Telefonun diğer özellikleri ve kesin adı henüz bilinmese de, Motorola‘nın yenilikçi yaklaşımı ve teknolojik gelişmelerle donatılmış yeni cihazları teknoloji meraklılarını heyecanlandırmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x